02.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію в кафедральному соборі міста.

Pomynalna_subota015В день особливого поминання спочилих – Вселенську батьківську (м’ясопусну) поминальну суботу, день пам’яті великомученика Феодора Тирона (бл. 306) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу: протоієрей Димитрій Телятников, протоієрей Олександр Горовенко, протоієрей Євген Кльосов, протодиякон Максим Онищенко, диякон Вадим Мусевич та диякон Павло Шахно.

Помолитись за своїх спочилих рідних та близьких до кафедрального собору зтіклись чисельні віруючі з усього міста.

Під час Літургії були піднесені молитви за припинення ворожнечі та мир в нашій державі, а також за єдність Святого Православ’я.

За богослужінням правлячий Архієрей, содіючи Духу Святому, звершив дияконську хіротонію над Русановим Віталієм Володимировичем.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив панахиду за всіма від віку спочилими православними християнами.

По завершенні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до богомольців зі слово архіпастирського повчання.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею