03.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya007В Неділю про Страшний суд та день пам’яті святителя Льва, папи Римського (461) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору в священному сані.

Під час Божественної Літургії були піднесені молитви за припинення ворожнечі та мир в нашій державі, а також за єдність Святого Православ’я.

Після читання Святого Євангелія до богомольців звернувся зі словом архіпастирського повчання Митрополит Єфрем.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По завершенні богослужіння правлячий Архієрей привітав причасників із причастям Святих Христових Таїн.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею