04.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Відбулись загальноєпархіальні збори духовенства.

Zbory_duhovenstvaВ храмі святителя Миколая міста Кривого Рогу відбулися загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний». Перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

На порядок денний було винесено питання стану Української Православної Церкви на сучасному етапі.

Zbory_duhovenstva001Правлячий архієрей ознайомив учасників зборів з графіком спільного говіння і сповіді духовенства Криворізької єпархії в прийдешньому Великому пості.

Також, Митрополит Єфрем закликав пастирів Христової церкви берегти вірність Православній Церкві на чолі з її Предстоятелем Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм, а також, до ревного та старанного виконання своїх пастирських обов’язків.

Традиційно, наприкінці зборів були обговорені питання внутрішнього життя єпархії.