05.03.2019 р., с. Зелене Поле, Криворізький район. Святкування масляни в Свято-Петропавлівській парафії.

Masliana001MaslianaПо запрошенню настоятеля Свято-Петропавлівської парафії с. Зелене Поле ієрея Георгія Гецка, в рамках благодійного проекту “З Богом до успіху” пройшов благодійний  дитячий захід присвячений масляниці. До сільських малят на цей раз завітали успішний ресторатор Мельник Віра Миколаївна та мастер-шеф Андрій. Діткам провели чудовий майстер-клас по випіканню млинців. Під час зустрічі шеф-кухар повідав  дітям цікаві історії по приготуванню їжі та розповів як молитва впливає на смак їжі.

В свою чергу, священик розповів про значення масляниці для християнина та благословив всіх учасників даного заходу.