10.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

Liturgiya_v_kafedralnomu_sobori005В Неділю сиропусну, день спомину Адамового вигнання, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні, ввечері суботнього дня, Архіпастир молився за вечірнім богослужінням у тому ж кафедральному соборі міста.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики криворізького Спасо-Преображенського кафедрального собору у священному сані.

До сугубої єктенії були включені прохання про воцаріння миру на Україні та за єдність Святого Православ’я, а Високопреосвященніший владика біля Святого Престолу підніс умилену молитву за примирення ворогуючих на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По завершенні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до богомольців зі слово архіпастирського повчання.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею