Блаженніший Онуфрій благословив вірних чад Української Православної Церкви понести молитовний подвиг заради нашої Вітчизни.

BlazhennishiyБлаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив вірним чадам Української Православної Церкви в період Святого Великого посту «звершувати невеличкий подвиг заради нашої Української землі, Українського народу, щоб Господь послав благословіння на всіх нас, щоб Господь послав мир в наші душі, в наші сім’ї, в наше суспільство», а саме читати по одній кафізмі з Псалтирі в день та звершувати по дванадцять земних поклонів з Ісусовою молитвою.

За словом Предстоятеля: «Псалтир являється книгою молитви, сильної, багатої молитви. Святі отці говорять, що краще сонцю не сходити, аніж перестати читати Псалтир — настільки важлива молитва, яка розміщена в Псалтирі.

Давайте будемо кожен день читати по одній кафізмі та просити Бога, щоб Бог благословив нашу Українську землю, благословив наш народ.

Будемо робити дванадцять поклонів з молитвою Ісусовою і також просити, щоб Бог благословив нас.

Це буде нашим маленьким подвигом, який ми будемо звершувати заради своєї землі, заради свого народи, заради того, щоб ми були з Богом, щоб Бог посилав Свої милості на всіх нас».

Інформація сайту Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.