16.03.2019 р., с. Лозуватка, Криворізький район. Відбулось відспівування і поховання протоієрея Григорія Грищенка.

Vidspivuvannya_prot_GrygoriaВ суботу першої седмиці Великого посту, в день пам’яті великомученика Феодора Тирона, в Свято-Миколаївському храмі с. Лозуватка Криворізького району Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив заупокійну Божественну Літургію та відспівування в Бозі почилого клірика Криворізької єпархії протоієрея Григорія Грищенка.

Напередодні ввечері тіло покійного було доставлено в лозуватський Свято-Миколаївський храм, де за новопреставленим були здійснені заупокійна літія, а також вечірня й утреня з чином парастасу. Всю ніч криворізькі священнослужителі читали Святе Євангеліє над тілом свого спочилого побратима та співслужителя.

За заупокійною Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко, син спочилого в Бозі отця Григорія, настоятель храму преподобного Серафима Саровського м. Кривого Рогу протоієрей Олександр Грищенко та чисельне духовенство Криворізької єпархії.

За упокій дорогого батюшки молилися рідні та близькі покійного, парафіяни храму, учні недільної школи, члени молодіжного братства і численні віруючі з усього Кривого Рогу та округи, які знали і любили покійного священика.

По закінченні Божественної Літургії, Архіпастир, у співслужінні духовенства звершив відспівування спочилого священнослужителя.

Після чину прощання, відбулось поховання священика за алтарною апсидою Свято-Миколаївського храму, в котрому добрий пастир багато потрудився на ниві Христовій.

Упокой, Господи, душу спочилого раба Твого новопреставленого протоієрея Григорія і всели його у святих Своїх обителях.

Вічна пам’ять!

Дивитись галерею