17.03.2019 р., м. Кривий Ріг. У свято Торжества Православ’я Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію.

Torzhestvo_Pravoslavya_HirotoniyaВ першу Неділю Великого посту, у свято Торжества Православ’я, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив всеношну та Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг.

Духовне торжество цього дня підсилилося тим, що Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію над благоговійним дияконом Віталієм Русановим.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання до Господа про припинення ворожнечі на українській землі, примирення ворогуючих та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир біля Святого Престолу підніс умиленну молитву до Мироподателя Бога про встановлення миру на богоспасаємій Україні.

Наприкінці першого тижню Великого посту до Святого Причастя традиційно приступила велика кількість віруючих.

По завершенні богослужіння було урочисто звершено молебний спів Торжества Православ’я – молебень про торжество православної віри і про наставляння на шлях істинний всіх, хто відпав від Православ’я. Під час молебню всі присутні у соборі проспівали Символ Віри і молилися про єдність Святої Православної Церкви.

Дивитись галерею