20.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Відбулися соборна Літургія та спільне говіння священнослужителів Криворізьких Північного та Південного міських благочинь.

Liturgiya_Peredosviachenyh_DarivВ середу другої седмиці Великого посту, в день пам’яті священномучеників, які у Херсонесі єпископству вали: Василія, Єфрема, Капітона, Євгенія, Єферія, Єлпідія та Агафодора, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Літургію Передосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк та настоятелі храмів Криворізьких міських Північного та Південного благочинь, на чолі з благочинними.

Напередодні великопісної середи настоятелі та клірики храмів згаданих благочинь приступили до Таїнства Сповіді у в.о. духівника Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність святого Православ’я, після чого Криворізький архіпастир підніс молитву про відновлення миру в Україні.

На запричасному вірші настоятель Свято-Богоявленського храму м. Кривий Ріг протоієрей Ярослав Бандрівський звернувся до богомольців із словом проповіді.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили 42 священнослужителі, а також присутні у храмі віряни, які прийшли помолитися разом зі своїми духовними пастирями і наставниками.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитись галерею