22.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії із Днем Тезоіменитства.

Liturgiya_Peredosviachenyh_Dariv008В день пам’яті 40 мучеників Севастійських (бл. 320), керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, відвідав з архіпастирським візитом храм Різдва Христового у м. Кривому Розі, де очолив Літургію Передосвячених Дарів.

Причиною візиту правлячого Архієрея до парафії послужив День Тезоіменитства клірика Криворізької єпархії протоієрея Валерія Лук’янова.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, тезоіменитий настоятель храму Різдва Христового протоієрей Валерій Лук’янов та духовенство єпархії.

За богослужінням молився Заступник голови Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради Красножон Юрій Леонідович.

На сугубій єктенії за богослужінням були виголошені молитовні прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я, після чого Криворізький архіпастир підніс молитву про відновлення миру в Україні.

Чисельні віряни цього дня сподобились прийняти Тіло та Кров Христові в Таїнстві Святого Причастя від руки правлячого Архієрея

По завершені богослужіння до присутніх у храмі богомольців із повчальним словом звернувся Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. Також, Архіпастир привітав настоятеля храму Різдва Христового протоієрея Валерія Лук’янова із Днем Ангела.

У відповідь, отець Валерій подякував Митрополиту Єфрему за сказані теплі слова та побажання з нагоди свого дня Ангела, а також за його святі молитви та істинно батьківські любов і турботу.

Дивитися галерею