23.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив поминальні богослужіння у кафедральному соборі.

Batkivska_Pomynalna_subota006В суботу 2-гої седмиці Великого посту, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив заупокійне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією по чину святителя Іоанна Златоуста співслужили клірики собору.

За богослужінням, на сугубій єктенії були піднесені прохання до Господа про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир біля святого престолу підніс до Мироподатела Бога уклінну молитву про примирення ворогуючих та встановлення довгоочікуваного миру на Україні.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства звершив вселенську панахиду за всіма одвіку спочилими православними християнами, за якою були піднесені молитви до Господа Вседержителя про покійних батьків, братів, сестер і всіх родичів наших.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею