24.03.2019 р.,м. Кривий Ріг. Під час благодійного заходу для дітей з розладом аутистичного спектру в Свято-Миколаївському храмі сталося чудо.

Blagodiyniy_zahidЗ благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, до дня пам’яті святого Олексія Голосіївського (Київського), клірик Криворізької єпархії ієрей Георгій Гецко разом з благодійними партнерами та МБФ «ОЖИНА» провели благодійний захід для особливих діток з  Комунального закладу освіти “Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Перлина” Дніпропетровської обласної ради”, що знаходиться в Інгулецькому районі міста Кривого Рогу.

Ця категорія дітей, що страждуть від аутизму та розладу аутистичного спектру, потребують особливого догляду та розуміння, а понад усе сироти, котрі не мають змоги бути зі своїми рідними та почуваються самотніми.

Всі присутні на заході діти отримали безліч позитивних емоцій. Завдяки допомозі благодійника – Севернюка Руслана, вони побували на страусиній фермі «Страус ленд», що знаходиться в с. Грузьке Криворізького району, де поринули у світ красивої природи та спілкування. В ході захоплюючої екскурсії  діти прийняли участь в годуванні тварин.

Традиційним завершенням поїздки стало відвідання Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг. Саме в цьому храмі біля чудотворного образу святого Миколая сталося чудо.  Після поклоніння іконі святителя та чудотворця Миколая 12-річний отрок, що раніше не розмовляв, промовив своє перше слово. Ця подія приголомшила присутніх вихователів, котрі засвідчили, що за молитвами угодника Божого, сталося справжнє диво.

На завершення зустрічі всі діти отримали подарунки від святого Миколая – натільні хрестики, ікони святителя та солодощі.

На закінчення екскурсії о. Георгій благословив діток та висловив подяку всім меценатам, що долучились до даного заходу.

Педагогічний колектив КБНРЦ “Перлина” висловив свою Керуючому Криворізькою Єпархією Митрополиту Криворізькому і Нікопольському Єфрему за можливість проведення даного заходу та за ті чудові моменти, котрих, нажаль, так мало в житті особливих дітей, але котрі стали можливими завдяки турботі криворізького Архіпастиря.

Дивитись галерею