20-24.03.2019 р., м. Почаїв. Відбулась паломницька поїздка криворізьких прочан до Почаївських святинь.

Palomnyctvo_001З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, відбулась екскурсійно-паломницька поїздка віруючих жителів Кривого Рогу та сіл Криорізького району до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Організатором паломництва виступив настоятель Спасо-Преображенського храму с. Чкаловка, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко.

В Свято-Успеньскому соборі прочани вклонилися всесвітньовідомим святиням обителі – чудотворній Почаївській іконі Божої Матері та нерукотворенній стопі  Пречистої Діви, що відобразилась на камені при явлінні Богородиці ченцям на самому початку історії обителі. Також, в печерному храмі монастиря паломники молитовно вклонились мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, чудотворців. Всі бажаючі мали змогу побувати на місці молитовного подвигу преподобного почаївського ігумену Іова, а саме в святій печері, в котрій багато років подвизався угодник Божий.

Palomnyctvo_002Криворізькі паломники побували в Свято-Духівському скиту святої обителі та відвідали на монастирський цвинтар, де молилися про вічний спокій спочилих насельників обителі та вклонилися могилам у Бозі спочилих подвижників Почаївської Лаври.

В день пам’яті 40 мучеників Севастійських всі прочани приступили до Святих Таїнств Сповіді та Причастя Тіла і Крові Христових.

Паломників в стінах святої обителі зустрів намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври Митрополит Почаївський Володимир (Мороз). Високопреосвященніший владика привітав прочан та надав усім своє святительське благословіння.

Також богомольці відвідали одну з відомих волинських святинь – джерело Святої Анни. Де всі бажаючі мали можливість омитися в його цілющих водах.