27.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Відбулися соборна Літургія та спільне говіння священнослужителів Криворізьких міського Центрального та районного благочинь.

Soborna_Liturgiya_001Soborna_Liturgiya_002В середу другої седмиці Великого посту, в день пам’яті святителя Феогноста, митрополита Київського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили настоятелі храмів Криворізьких міського Центрального та районного благочинь.

Традиційно напередодні великопісної середи настоятелі та клірики храмів згаданих благочинь приступили до таїнства Сповіді у духівника Криворізької єпархії протоієрея Анатолія Марущака.

На сугубій єктенії за богослужінням були виголошені молитовні прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я, після чого Криворізький архіпастир підніс молитву про відновлення миру в Україні.

На запричасному вірші настоятель криворізького храму святого апостола Андрія Первозванного ієрей Діонісій Риженко звернувся до богомольців зі словом проповіді.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили 31 священнослужитель, а також присутні у храмі віряни, які прийшли помолитися разом зі своїми духовними пастирями і наставниками.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звернувся до присутніх із словом повчальної проповіді.

Насамкінець Архіпастир надав усім присутнім своє святительське благословіння.