31.03.2019 р., м. Кривий Ріг. В неділю Хрестопоклонну Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію.

nediliy_hrestopoklonna00130 березня, на передодні 3-ї – Хрестопоклонної  неділі Великого посту, Митрополит Криворізький та Нікопольський Єфрем очолив всеношну в Спасо – Преображенському  кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

За вечірнім богослужінням, а саме, після великого славослів’я владика Єфрем у співслужінні намісника криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрита Володимира (Нероби) та соборного духовенства, звершив винос Хреста Господнього в якому знаходиться частка Животворящого Древа на якому і був розп’ятий Спаситель. Після  чого всі віруючі були помазані святим єлеєм та мали змогу вклонитися Чесному Хресту  Господньому.

nediliy_hrestopoklonna002У недільний день 31 березня, Божественну літургію святителя Василя Великого звершив правлячий архієрей. Духовне торжество цього дня підсилилося тим, що Митрополит Єфрем здійснив дияконську хіротонію над насельником чоловічого монастиря Священномученика Володимира міста Кривий Ріг, Леонідом Чорним.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання до Господа про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, також була піднесена молитва про встановлення миру на богоспасаємій Україні.nediliy_hrestopoklonna003

По завершенні богослужіння владика Єфрем привітав присутніх з недільним днем ​​та проходженням першої половини Великого посту і прикликав на всіх своє архіпастирське благословення.

Дивитись галерею