03.04.2019 р., м.Нікополь. Відбулися соборна Літургія та спільне говіння священнослужителів Нікопольського та Покровського благочинь.

govinie_nicopolyscodo_blagohinia001У середу четвертої седмиці Великого посту, в день пам’яті преподобного Іакова сповідника (VIII-IX),  в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Нікополя відбулася соборна Божественна Літургія духовенства Нікопольського та Покровського благочинь.

Літургію Передосвячених Дарів очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні благочинного Нікопольського міського благочиння протоієрея Миколая Марущака,  благочинного Покровського благочиння протоієрея Володимира  Качана, настоятелів та кліриків православних храмів міста Нікополя та Покрова, сіл і селищ Нікопольського району.

Напередодні  відбулася сповідь духовенства, яку прийняв духівник Криворізької єпархії, протоієрей Анатолій Марущак.

За Богослужінням була піднесена уклінна молитва  Господу Вседержителю за мир на землі України та за єдність Святого Православ’я.

Традиційно, цього дня чисельні богомольці стали причасниками Святих Христових Таїн.

nicopol_govinnia_dyhovenstva012

По завершені Літургії Високопреосвященніший владика звернувся до пастви своєї другої кафедри зі словом повчання, також виразив подяку духівнику єпархії отцю Анатолію Марущаку за духовний подвиг і нелегкі труди з духовного окормлення кліриків Криворізької єпархії  та привітав духовенство Нікопольського і Покровського благочинь із звершенням спільного говіння.

На сам кінець, архіпастир надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське  благословіння.

Дивитись галерею