07.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці.

Blagovischennya001В день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Благовіщенському храмі м. Кривого Рогу, куди прибув звершити Божественну Літургію на запрошення його настоятеля протоієрея Івана Барила.

Біля входу в храм свого архіпастиря зустрічали дітки недільної школи. Сповнені святковою радістю вірші та всесвітньовідомий духовний піснеспів, написаний святителем Нектарієм Егинським, «Агні Парфене» у їх виконанні сподобалися всім присутнім, за що діти отримали заслужені солодкі подарунки від правлячого Архієрея.

Розділити духовну радість до отця настоятеля прибули: секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирського чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба) та настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк.

Blagovischennya011Цього дня особливість духовного торжества підсилилась ієрейською хіротонією. За Божественною Літургією Митрополит Єфрем рукопоклав в сан ієрея клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг диякона Вадима Мусевича. Звершились слова Господа нашого Іісуса Христа «Не ви Мене вибрали, а Я вибрав вас і дав вам завдання постійно приносити плоди» (Ін. 15:16) і 20-річний отець Вадим, завдяки ревному виконанню своїх обов’язків у дияконському сані, став наймолодшим священиком Криворізької єпархії.

За богослужінням була піднесена молитва до Господа Вседержителя про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я.

Після читання Божественного Євангелія владика Єфрем з церковного амвону звернувся до богомольців зі словом повчальної проповіді.

Чисельні прихожани цього дня стали причасниками Пречистих Тіла і Крові Христових, очистивши напередодні свої душі у Таїнстві Покаяння.

По закінченні Божественної Літургії, Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, очолив святковий молебень.

По завершенні молебного співу криворізький Архіпастир привітав присутніх зі святковим днем, а також побажав отцю настоятелю – протоієрею Іоанну, гідно нести хрест пастирського служіння у ввіреній йому парафії. Також владика нагородив благословенними Архієрейськими Грамотами помічників та благодійників отця Іоанна.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею