07.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив читання Акафісту Страстям Христовим та рясофорний постриг в чоловічому монастирі.

Passiya005Увечері Неділі 4-тої Великого посту, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав  криворізький чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького.

Священноархімандрит обителі звершив третю Пасію – великопісне богослужіння про страждання і хресну смерть Спасителя, за якою прочитав 22-гий і 23-тій розділи Євангелія від Луки.

За вечірнім богослужінням молилися намісник чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба) з братією, настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя м. Кривий Ріг протоієрей Георгій Гладиш та клірик Свято-Покровського жіночого монастиря протоієрей Михаїл Беденко.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звершив рясофорний постриг клірика чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького диякона Леоніда Чорного та співробітника Криворізького Єпархіального Управління іподиякона Артема Бурдієнка.

Насамкінець правлячий Архієрей звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь