05.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Священики Криворізької єпархії долучилися до акції в підтрмку людей з аутизмом.

Zahid_autyzm003Представники молодіжного відділу Криворізької єпархії Української Православної Церкви протоієрей Антоній Бондар та ієрей Георгій Гецко взяли участь в заході приуроченому до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, який ставив за мету проінформувати суспільство про проблеми пов’язані із розладами аутистичного спектру, тим самим роблячи оточуючих більш обізнаними та уважними у відношенні до людей з аутизмом.

На запрошення Асоціації допомоги людям з розладами спектру аутизму “Інші грані” та Громадської організації “Особливий дотик” священики запросили на цей захід відомих особистостей Криворіжжя – майстра спорту міжнародного класу з боксу, чемпіона України з боксу, члена команди Українські Отамани – Ігора Шевадзуцького та майстра спорту міжнародного класу з боксу, чемпіона України з боксу, члена Української національної збірної з боксу – Тимура Бєляка  разом  долучитися до акції в підтримку людей з аутизмом “КРИВИЙ РІГ У БЛАКИТНОМУ”.

В ході заходу чемпіони України  висловили свою підтримку цим особливим дітям. Побажали їм перемог та досягнень, а також запросили до себе в клуб на тренування.

Ієрей Георгій Гецко за підтримку у проведенні дитячих заходів та за вклад в духовний розвиток молоді, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, нагородив благословенними Архієрейськими грамотами Ігора Шевадзуцького та Тимура Бєляка.

Дивитися галерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь