27.03.2019 р., м. Кривий Ріг. Голова Молодіжного відділу Криворізької єпархії провів заняття для слухачів Університету третього віку.

Universytet_tretiogo_vikuНаприкінці березня поточного року за ініціативою народного депутату України Костянтина Павлова в Кривому Розі знов розпочав свою роботу Університет третього віку. Особливістю даної соціальної програми стало те, що студенти, котрі прийняли в ній участь, за віком є не молодше 60 років. Метою проекту стало бажання допомогти криворізьким пенсіонерам освоювати нові знання, розширювати кругозір, знаходити нових друзів та знайомих, активно спілкуватися з однолітками.

Протягом трьох семестрів навчання клірики Криворізьких храмів прийматимуть участь в соціальній програмі Університет третього віку.

Так наприклад, 27 березня в ході занять у Саксаганському районному центрі Університету третього віку відбулося заняття на тему “Християнські чесноти”. З лекцією перед студентами поважного віку виступив голова Молодіжного відділу Криворізької єпархії, настоятель храму святої мучениці Татіани протоієрей Антоній Бондар.

У виступі священика мова йшла про основу християнської моральності, а саме про керівництво при виборі на всіх життєвих шляхах православної людини її совістю – голосом Божим, який допомагає відрізнити добро від зла. Багато уваги у виступі отець Антоній приділив важливості молитви як живого зв’язку людини з Богом та християнській іконі, як розповіді Євангелія шляхом ілюстрації та зображення дії Божественної благодаті у святих людях, а не як ідолопоклонству.

Отець Антоній відповів на запитання студентів Університету третього віку. Літні люди подякували батюшці за змістовну лекцію та подарунок – підбірку православного молодіжного журналу “Отрок.ua”.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь