15.04.2019 р., с. Мар’янівка, Апостолівський район. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята в храмі преподобної Марії Єгипетської.

Marii_Egypetskoi006З нагоди престольного свята, до храму преподобної Марії Єгипетської с. Мар’янівка Апостолівського району, розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до храму з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли правлячого Архієрея, вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Апостолівського благочиння архімандрит Ілля Лук’яненко та чисельні православні священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

За богослужінням на сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання про припинення ворожнечі на українській землі та за єдність Святого Православ’я, а Архіпастир біля престолу підніс умиленну молитву за мир на Україні.

По закінченні Божественної Літургії, правлячий Архієрей у співслужінні духовенства звершив молебень до преподобної Марії Єгипетської.

У кінці богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді. Владика подякував настоятелю храму-іменинника протоієрею Володимиру Левадному, присутньому духовенству і вірянам за радість спільної молитви та благословив отця-настоятеля на подальші труди у славу Божу та на благо ввіреної йому Богом пастви.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.