14.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Пасію у Свято-Миколаївському храмі.

Pasiya001Увечері Неділі 5-тої Великого посту, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив четверту, останню в цьому році Пасію в храмі святителя Миколая міста Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству за великопісним богослужінням співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму міста Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич та протодиякон Максим Онищенко.

Після читання канону і акафісту Страстям Христовим були прочитані дві глави Євангелія від Іоанна, які розповіли про останні години земного життя Спасителя, трикратну зраду Його учнем Петром, ув’язнення від первосвящеників, суд у Пілата, розп’яття і смерть на Голгофському Хресті.

У кінці богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Дивитися галерею