14.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Настоятель храму святої великомучениці Татіани провів пізнавальну бесіду з учнями криворізьких шкіл.

Zysrich_z_uchniamy_shkilZysrich_z_uchniamy_shkil001Напередодні Страсної Седмиці, коли вся повнота Православної Церкви буде згадувати хресний шлях та страждання Господа нашого Іісуса Христа, до храму святої великомучениці Татіани м. Кривого  Рогу прийшли помолитись учні шкіл міста. Зустрів дітей настоятель храму протоієрей Антоній Бондар.

Школярі піднесли до Господа свої щирі дитячі молитви та вклонились храмовим святиням. Зокрема учні вклонились іконі з мощами святої великомучениці Татіани, котра здавна вважається помічницею в навчанні.

Після молитви в храмі отець Антоній розповів дітям про необхідність молитовного єднання з Господом  в житті кожного християнина, а також повідав Євангельську історію про події, що передували хресним стражданням та славному Воскресінню з мертвих Господа нашого Іісуса Христа.

Насамкінець священик благословив учнів та їх вчителів, а також подарував усім дітям подарунки.