19.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив мантійний постриг трьох насельників Криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького.

Postrig_001В день пам’яті святителя Євтихія, архієпископа Константинопольського (582), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг в Мантію трьох насельників чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, що знаходиться у місті Кривому Розі.

Протоієрей Олександр Федотов був пострижений в Мантію з ім’ям Олександр, на честь преподобного Олександра Свірського (1533), інок Афанасій (Лихачьов) був пострижений у Мантію з іменем Афанасій, на честь преподобного Афанасія, затворника Печерського (ХІІІ) в Дальніх печерах (ХІІІ), а інок Порфирій (Цушко) був пострижений у Мантію зі збереженням імені Порфирій, на честь священномученика Порфирія, єпископа Криворізького (1937).

При постризі молились намісник Криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба) разом із братією святої обителі.

Ченці були вручені в духовне окормління наміснику обителі архімандриту Володимиру (Неробі), а Високопреосвященний владика подарував їм на молитовну згадку ікони Пресвятої Богородиці.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до новопострижених зі словом повчання, побажавши їм всесильної Божої допомоги в несенні покладеного на них духовного хреста.

Дивитись галерею