20.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у криворізькому храмі на честь Входу Господнього в Єрусалим.

Lazareva_subota008В Лазареву суботу  Митрополит Єфрем традиційно звершив архіпастирський візит до Криворізької Віфанії – храму Входу Господнього в Єрусалим, що на мікрорайоні 5 Зарічному міста Кривого Рогу.

Правлячого архієрея із хлібом-сіллю та розпустившимися гілочками верби зустрічали вихованці недільної школи, яка діє при храмі. Дітлахи прославили в святкових віршах Господа нашого Ісуса Христа, що йтиме в Єрусалим на осляті та висловили свою щиру дитячу радість з приводу приїзду правлячого Архієрея.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Входу Господнього в Єрусалим м. Кривого Рогу протоієрей Ігор Сутурін та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За богослужінням молились Голова Покровської районної в місті Кривому Розі ради Коритнік Володимир Васильович, ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Миколайович Бесчастний та чисельні православні віруючі.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей на землі українській від міжусобної брані та припинення ворожнечі, після чого Митрополит Єфрем із духовенством підніс уклінну молитву про відновлення миру в нашій Батьківщині.

По запричасному вірші до парафіян зі словом проповіді звернувся настоятель храму Воздвиження хреста Господнього ієрей Владислав Мокрушин.

Lazareva_subota018Після закінчення Божественної літургії і святкового молебню Митрополит Єфрем привітав усіх присутніх з прийдешнім святом Входу Господнього в Єрусалим і висловив подяку отцю настоятелю за пастирські труди, які він несе у ввіреній йому парафії. У слові-відповіді протоієрей Ігор Сутурін подякував свого архіпастиря за повчання і духовне керівництво, а співлуживших священиків, парафіян і гостей – за доставлену радість молитовного спілкування.

Насамкінець, всі присутні в храмі богомольці та духовенство, на чолі з Митрополитом Єфремом, хресною ходою вирушили до СК «Барс», де правлячий Архієрей освятив часовою на честь святої великомучениці Татіани (226-235). Каплиця була збудована завдяки меценатській допомозі Президента СК «БАРС» Криворізької федерації бойових мистецтв Володимира Михайловича Коржака.

По завершенні освячення правлячий Архієрей звернувся до богомольців зі словом проповіді та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею