20.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем освятив каплицю на честь святої великомучениці Татіани.

Osviachennia_kaplyci007В Лазареву суботу  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, з нагоди престольного свята, відвідав Криворізький храм Входу Господнього до Єрусалима. По завершенні Божественної Євхаристії та молебню, правлячий Архієрей разом з духовенством та чисельними богомольцями звершив хресну ходу до СК «Барс».

За ініціативи та при підтримці Президента СК «Барс» Коржака Володимира Михайловича на подвір’ї спортивного клубу була відкрита каплиця на честь святої великомучениці Татіани Римської, небесної покровительки учнів та студентства.

Митрополит Єфрем, у співслужінні чисельного духовенства звершив чин освячення каплиці, наприкінці котрого окропив будівлю зовні та зсередини Великої Агіасмою – Хрещенською водою.

Під час освячення каплиці молились Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, голова Покровської районної в місті Кривому Розі ради Коритнік Володимир Васильович, а також меценат та Президент СК «Барс» Криворізької федерації бойових мистецтв, завдяки котрому стало можливим спорудження часовні, Коржак Володимир Михайлович.

По завершенні чину освячення каплиці Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді та нагородив медаллю Криворізької єпархії священномучеників Онуфрія і Порфирія І ст. за заслуги перед Православною Церквою Президента СК «Барс» Коржака Володимира Михайловича.

Мер міста Кривого Рогу Вілкул Юрій Григорович привітав присутніх із знаковою для Покровського району подією та висловив свої теплі привітання з нагоди наступаючого свята Входу Господнього до Єрусалиму та Святої Пасхи.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею