21.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Напередодні свята Входу Господнього до Єрусалиму Митрополит Єфрем звершив освячення ваїй.

Vechirnya003Vechirnya005Увечері Лазаревої суботи, Воскрешення праведного Лазаря, напередодні двонадесятого свята Входу Господнього до Єрусалиму, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Всенічне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

На вечірні владика Єфрем у співслужінні соборного духовенства звершив літію з освяченням хлібів, вина та єлею. На утрені після читання недільного Євангелія, Архієрей звершив кадіння ваїй та читання молитви на їх благословення, після чого освятив їх скропленням святою водою. Після помазання парафіян святим єлеєм кожний отримав освячену гілочку верби.

Після завершення утрені та першого часу владика Єфрем звернувся до присутніх зі словами проповіді.

По закінченні повчання, Високопреосвященніший владика надав усім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею