21.04.2019 р, м. Кривий Ріг. Архієрейське богослужіння в кафедральному соборі у Вербну неділю.

Verbna_nedilia005Verbna_nedilia011У Неділю 6-ту Великого посту, православні християни молитовно відзначили двонадесяте свято Входу Господнього до Єрусалима. З цієї нагоди Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну літургію у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Після читання недільного Євангелія Керуючий єпархією звернувся до віруючих зі словом проповіді.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Митрополиту Єфрему співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу в священному сані.

Присутніми на богослужінні була піднесена сугуба молитва за мир в нашій державі та за єдність Святого Православ’я.

При традиційно великому святковому зібранні віруючих багато богомольців приступили до Святого Причастя Тіла і Крові Христових.

Після закінчення Літургії Архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

На церковному подвір’ї Митрополит Єфрем освятив вербні лози, принесені численними віруючими в спогад тих пальмових гілок, якими зустрічали Спасителя при Його урочистому вході до Єрусалима.

Дивитися галерею