21.04.2019 р, с. Лозуватка, Криворізький район. Митрополит Єфрем звершив панахиду за спочилим кліриком Криворізької єпархії.

Panahyda_001У Неділю 6-ту Великого посту, день двонадесятого свята Входу Господнього до Єрусалима виповнилось 40 днів від дня смерті настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка протоієрея Григорія Грищенка. Добрий пастир отець Григорій багато років окормляв ввірену йому Богом паству на просторах Криворіжжя. Його добре ім’я назавжди залишилось викарбуваним золотими літерами в серцях багатьох його духовних чад.

Цього дня Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув до Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району, де багато років служив Богу і людям отець Григорій. На могилі протоієрея Григорія Митрополит Єфрем звершив панахиду за спочилим священиком. Добрий пастир був похований за алтарною апсидою храму, де і очікує загального воскресіння з мертвих, щоб назавжди увійти в радість Господа нашого Іісуса Христа.

За панахидою правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Лозуватка Криворізького району протоієрей Олександр Грищенко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

По завершенні панахиди до присутніх богомольців, серед котрих були прихожани Свято-Миколаївського храму, духовні чада та родичі спочилого, зі словом відради звернувся Митрополит Єфрем. Правлячий Архієрей закликав присутніх не залишати молитви за спочилим пастирем та згадав добрим словом свого доброго послушника, котрий в свято Входу Господнього до Єрусалиму представ у Горньому Єрусалимі перед Престолом Божим.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.