24.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив останню в поточному році Літургію Передосвячених Дарів.

Velyka_Sereda005У Велику Середу Страсного тижня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив останню у цьому Великому посту Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Цього дня, за богослужбовим уставом, після заамвонної молитви востаннє звершується молитва преподобного Єфрема Сиріна. Також земні поклони припиняються до дня Святої Трійці, крім поклонів біля Святої Плащаниці у Велику П’ятницю.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Димитрій Телятников, протоієрей Євген Кльосов, протоієрей Олександр Горовенко, настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривого Рогу протоієрей Іван Барило, настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері протоієрей Георгій Богомол, протодиякон Максим Онищенко та диякон Павло Шахно.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею