28.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Пасхальна Вечірня у кафедральному соборі міста.

Pasha_vechirnia006Pasha_vechirnia004Увечері в день Світлого Христового Воскресіння учні недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу привітали радісними великодніми співами та святковими віршами на честь Воскреслого Христа Митрополита Єфрема та усіх присутніх у храмі.

За Великою вечірнею, яка правиться в перший день Пасхи Господньої, криворізький Архіпастир, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв богослужбових нагород кліриків Криворізької єпархії.

Правлячий Архієрей нагородив палицею настоятеля криворізького храму на честь великомученицы Параскеви протоієрея Ростислава Гомзяка, такоє настоятеля храму благовірних князів Бориса і Гліба м. Кривий Ріг протоієрея Антонія Сухаревського та настоятеля храму рівноапостольного князя Володимира смт Радушне протоієрея Сергія Каширця. Права носіння хреста з прикрасами був удостоєний настоятель храму на честь преподобного Іоанна Ліствичника м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Сманцер. Сан протоієрея отримали настоятель храму святого апостола Фоми с. Червоне Криворізького района ієрей Максим Крилач, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізького району ієрей Георгій Гецко та настоятель храму на честь Ченстоховської ікони Божої Матері ієрей Миколай Верзун. А настоятель храму на честь сорока мучеників Севастійських с Глеюватка Криворізького району ієрей Діонісій Оляновський отримав із рук Високопреосвященнішого владики, в нагороду, камилавку.

Після богослужіння навколо кафедрального собору було звершено хресний хід зі співом тропаря та канону Пасхи. Наостанок Владика ще раз привітав усіх зі святом Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа та роздав присутнім пасхальні крашанки.

Дивитися галерею