30.04.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Ефрем очолив престольне Пасхальне свято в храмі Іверської ікони Божої Матері.

svstluj_vivtorokDSC_0957У вівторок Світлої седмиці, у свято Іверської ікони Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Пасхальну Божественну Літургію в храмі Іверської ікони Божої Матері м. Кривого Рогу, прибувши на запрошення настоятеля храму, секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

Святковою пасхальною програмою зустрічали свого архіпастиря вихованці недільної школи, юними дитячими голосами прославивши Світле Христове Воскресіння.

Митрополиту Єфрему за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Південного міського благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак та настоятелі храмів міста.

svstluj_vivtorok007На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння  Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму Святителя Миколая міста Кривий Ріг, протоієрея Димитрія Салатюка митрою. Також Архіпастир удостоїв права носіння камилавки ієрея Димитрія Сенетовича, настоятеля храму мучениці Юлії  с. Новоюлівка Софіївського району.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та за церковну єдність.

На запричасному вірші настоятелем Свято-Миколаївського храму протоієреєм Димитрієм Салатюком було зачитано Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

По завершенні Божественної Літургії був звершений Великодній хресний хід навколо храму та Свято-Георгіївської пам’ятної дзвіниці, після чого владика Єфрем звернувся до духовенства та парафіян зі словами привітання з Пасхою Христовою і повчанням про роль Цариці Небесної у Великодніх подіях.

Дивитись галерею