01.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Ефрем очолив Пасхальну Літургію в храмі-ювілярі.

uvilij_otsia_uroslava002У середу Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, прибувши на запрошення протоієрея Ярослава Бандрівського, який в цей день відзначає свій 55-річний ювілей, очолив Пасхальну Божественну Літургію в Свято-Богоявленському храмі міста, котрий також в цей день відзначає своє 20-річчя від дня заснування.

Зустрічали свого Архіпастиря вихованці недільної школи, котрі радісними пісноспівами та віршами прославляли Воскреслого Христа.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Південного міського благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та настоятелі храмів міста.

На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму, протоієрея Ярослава Бандрівського правом служіння з відкритими Царськими Вратами до “Отче наш”.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та за церковну єдність.

По запричасному вірші настоятелем храму священномученика Онуфрія протоієреєм Володимиром Златовим було зачитано Пасхальне послання Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

По завершенні Божественної Літургії був звершений Великодній хресний хід навколо храму, після чого владика Єфрем звернувся до духовенства та парафіян зі словами привітання з Пасхою Христовою. Також архіпастир привітав отця ювіляра з 55-річчям та з 20-річним ювілеєм храму й побажав надалі нести достойно та зі смиренням свій священицький хрест.

Дивитись галерею