29.04.2019 р., м. Нікополь. Митрополит Єфрем з пасхальною радістю відвідав своє друге кафедральне місо

Pasha_Nikopol007В понеділок Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав свою другу кафедру – місто Нікополь, де очолив Пасхальне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

На церковному подвір’ї з хлібом-сіллю зустрічали Високопреосвященнішого владику вихованці недільної школи, що діє при соборі.

З нагоди дня Святої Пасхи, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, владика Єфрем удостоїв священнослужителів двох благочинь церковних відзнак. Хрестом з прикрасами були нагороджені настоятель храму Володимирської ікони Божої Матері с. Шолохово Нікопольського району протоієрей Мар’ян Сольський та клірик храму ікони Божої Матері «Знамення» м. Нікополя протоієрей Віталій Яковенко. В сан протоієрея Високопреосвященніший владика возвів настоятеля храму преподобного Антонія Печерського с. Приміське Нікопольського району ієрея Геннадія Єрохіна, настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Чкалове Нікопольського району ієрея Сергія Кутафіна та настоятеля храму святого мученика Іоанна Воїна с. Веселе Нікопольського району ієрея Антонія Гроцького. Правом носіння камилавки були удостоєні настоятель Свято-Троїцького храму м. Нікополя ієрей Олександр Чернядьєв та настоятель храму преподобного Іоанна Дамаскіна м. Нікополя ієрей Михайло Гончаров. Також владика нагородив набедреником настоятеля храму рівноапостольних Кирила і Мефодія с. Капуловка Нікопольського району ієрея Володимира Ситника.

За святковим богослужінням молився помічник Народного Депутата України Метер Михайло Аркадійович.

По завершенні Божественної Літургії, навколо собору правлячий архієрей у співслужінні духовенства звершив хресний хід з пасхальними піснеспівами та окропленням святою водою.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та нагородив, з нагоди особистого ювілею – 50-річчя від дня народження, помічника Народного Депутата України Метер Михайла Аркадійовича Патріаршою Відзнакою «700-річчя преподобного Сергія Радонезького».

Благочинний Нікопольського округу протоієрей Миколай Марущак, від імені всього духовенства, подякував правлячому архієрею за святительські молитви і щедрі нагороди.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав присутнім своє святительське благословіння.

Дивитися галерею