02.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав братію криворізького чоловічого монастиря із святом Воскресіння Христового.

В четвер Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу, де очолив Пасхальне богослужіння.

Зустрічали правлячого Архієрея вихованці недільної школи, що діє при святій обителі. Віршами про Воскресіння Христове та пасхальними піснеспівами прославили дітлахи Воскреслого Господа та привітали у стінах монастиря священноархімандрита обителі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

sholovihij_monastur008На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Предстоятеля УПЦ, Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв священнослужителів церковних нагород. Правом носіння хреста з прикрасами правлячий Архієрей нагородив насельника чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького ієромонаха Олександра (Федотова). В сан протоієрея Архіпастир возвів настоятеля храму Архістратига Гавриїла с. Новокурське Широківського району ієрея Ігоря Шульженка та настоятеля храму Казанської ікони Божої Матері с. Гречані Поди Широківського району ієрея Миколая Горбаченка. Золотим наперсним хрестом Митрополит Єфрем нагородив насельника чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького ієромонаха Онуфрія (Зайцева).

По завершенні Божественної Літургії відбувся хресний хід довкола Свято-Володимирівського храму обителі, по завершенні котрого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом проповіді.

Високопреосвященніший владика привітав із радісним святом Воскресіння Христового намісника криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрита Володимира (Неробу) з братією святої обителі та надав всім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею