03.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

hram_zuvonosne_dzerelo009В П’ятницю Світлої седмиці, у свято ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав житломасив 129-го кварталу міста Кривого Рогу, де і очолив престольне свято на запрошення настоятеля храму ієрея Олега Руденко.

Зустрічали свого архіпастиря наймолодші вихованці недільної школи які своїми віршами по дитячому прославили Воскреслого Христа.

Правлячому архієрею Божественну Літургію у тимчасовому храмі ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

hram_zuvonosne_dzerelo003На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму, ієрея Олега Руденко набедреником.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та за церковну єдність. По закінченню Літургії за звичаєм було звершено мале освячення води на церковному подвір’ї та пасхальний хресний хід навколо храму-іменинника. Митрополит Єфрем привітав присутніх зі святом Божої Матері та зі світлими Пасхальними днями.

В свою чергу настоятель храму щиро подякував архіпастирю, сонму духовенства, прихожанам та гостям торжества за розділену пасхальну радість.

Дивитись галерею