05.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав настоятеля храму священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького з 30-річним ювілеєм.

30-richya_otcya_Volodymyra_Zlatova009В Неділю 2-гу після Пасхи, день пам’яті апостола Фоми, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, прибув на запрошення протоієрея Володимира Златова, до храму священномученика Онуфрія м. Кривий Ріг де очолив святкове богослужіння. Приводом для візиту Архіпастиря послугував особистий ювілей – 30-річчя отця Володимира.

На церковному подвір’ї з хлібом-сіллю, букетами квітів та святковими віршами і піснеспівами вітали Високопреосвященнішого владику вихованці недільної школи, що діє при храмі. Архіпастир благословив дітлахів та вручив кожному солодкі подарунки.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та настоятелі храмів міста.

На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму, протоієрея Володимира Златова Митрою.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та за церковну єдність.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання, привітав богомольців зі Світлим Христовим Воскресінням, а також отця Володимира з отриманою високою нагородою.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею