06.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця.

Georgiya_Pobidonoscia007В день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця (303), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав храм святого великомученика Георгія Побідоносця, розташований у мікрорайоні Всебратське-2 м. Кривого Рогу.

При вході до храму владику Єфрема зустрічали вихованці недільної школи, котрі у своїх віршах виголосили великодню радість про Воскреслого Господа.

За Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Олег Мартинов та запрошене духовенство.

За богослужінням до Господа Вседержителя були піднесені особливі молитовні прохання за мир в Україні та за єдність Святої Православної Церкви.

Після одпусту Літургії відбувся хресний хід і молебень святому великомученику Георгію Побідоносцю.

По завершенні богослужіння, Митрополит Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським  повчанням.

Наостанок, владика Єфрем привітав настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрея Олега Мартинова з прихожанами із престольним святом, благословивши священика на подальші труди на ниві Христовій.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею