08.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у церемонії запалення Вогню Пам’яті.

deniy_prumurennia004Напередодні святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у Центрально–Міському районі Кривого Рогу поряд із Свято-Миколаївським храмом міста, вже традиційно відбувся урочистий захід присвячений вшануванню пам’яті подвигу та героїзму людей, що віддали своє життя заради своєї Батьківщини та життя майбутніх поколінь.

У церемонії запалення Вогню Пам’яті прийняли участь депутати Центрально-Міської районної в місті Ради, а також, ветерани Великої Вітчизняної Війни, учні та викладачі криворізьких шкіл.

Вогонь Пам’яті вже традиційно, запалив настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк.

Далі, запалений на церемонії Вогонь Пам’яті буде доставлено до Монументу “Перемога”.

Дивитись галерею