09.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Святкування Дня Перемоги в Центрально-Міському районі.

deniy_peremogu0019 травня у велике свято 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Центрально-Міському районі Кривого Рогу були проведені урочистості присвячені Дню Перемоги.

По благословенню Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в парадній ході прийняв участь настоятель храму Святителя Миколая м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк.

У святковій колоні з нагоди свята, прямували ветерани Другої світової війни та їх нащадки, діти війни, депутати міської та районних рад.

deniy_peremogu002Свій маршрут парад почав від меморіалу танкістам-визволителям на площі Визволення та через весь Поштовий проспект попрямував до пам’ятника Невідомому солдату поруч зі Свято-Миколаївським храмом, щоб провести мітинг-реквієм.

В ході святкової програми до Дня Перемоги творчі колективи порадували глядачів зворушливими номерами на військову тематику, після чого криворіжці привітали присутніх ветеранів.

Урочистості закінчилися хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до могил солдатів.

Дивитись галерею