09.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії прийняли участь у заходах присвячених до Дня Перемоги над нацизмом.

9_travniaВ день 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Саксаганському районі Кривого Рогу пройшли урочистості з нагоди Дня Перемоги.

На запрошення голови Саксаганської районної в місті Кривому Розі ради Беззубченка Володимира Вікторовича та з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, участь в заході прийняли настоятель храму святої мучениці Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар та настоятель храму священномученика Порфирія, першого єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Андрій Будовський.

Разом з головою Саксаганської районної ради, депутатами районної та міської рад, почесними громадянами міста, ветеранами Великої Вітчизняної Війни та чисельними криворіжцями, священики пройшли в складі колони до вічного вогню, де на братській могилі поклали квіти до пам’ятника загиблим визволителям нашої держави від німецько-фашистських загарбників.

Після урочистого параду присутні молитовно вшанували пам’ять спочилих воїнів хвилиною мовчання.


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(0564) 93-83-69
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь