12.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав ігуменю та насельниць Свято-Покровського монастиря з днем святих жон-мироносиць.

Zhen-Myronosyc003У  неділю 3-тю після Пасхи, пам’ять святих жон-мироносиць та благовірної Тамари, цариці Грузинської, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем наніс архіпастирський візит у Свято-Покровський жіночий монастир Кривого Рогу, де і очолив святкову Божественну літургію в головному храмі обителі – Свято-Покровському соборі.

Традиційно цього пасхального дня віруючі Криворізької єпархії молитовно почитають пам’ять небесних покровительок першого храму криворізької жіночої обителі, де протягом майже двох десятків років приноситься безкровна Жертва та відбувається духовне народження сестер монастиря.

Православне свято розпочалося вітанням священноархімандрита владики Єфрема хлібом-сіллю від настоятельки обителі ігумені Анастасії (Алфімової) та культурною програмою від вихованців недільної школи.

Архіпастирю співслужили Божественну Літургію духівник монастиря та секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та клірики монастиря в священному сані.

Під час Літургії собором духовенства була піднесена молитва за мир в Україні та єдність святого православ’я.

До святих Христових Таїн приступили усі присутні на богослужінні іменинниці та чисельні гості монастиря.

Завершилося богослужіння хресним ходом з пасхальними піснеспівами, після якого правлячий архієрей звернувся до присутніх з повчанням на тему свята і привітанням іменинниць з днем тезоіменитства, а усіх православних жінок – з днем жон-мироносиць.

Після Божественної літургії на монастирському подвір’ї владика Єфрем відвідав  місце поховання архімандрита Іосифа (Дем’яненка, +2011) – у апсиди храму святих Жон-Мироносиць, на улюбленому місці молитви і відпочинку спочилого клірика обителі.

Дивитись галерею