09.05.2019 р., м. Нікополь. Священики Нікопольського благочиння прийняли участь у заходах з нагоди Дня Перемоги.

Den_PeremogyСвященнослужителі Нікопольського благочиння Криворізької єпархії УПЦ прийняли участь в загальноміських заходах присвячених перемозі нашого народу над нацизмом в Другій світовій війні м. Нікополя. Традиційно біля Меморіалу Слави зібрались представники міської влади, громадських організацій, ветерани, діти війни, священнослужителі Української Православної Церкви та мешканці міста.

Серед почесних гостей та мітингу був присутній народний депутат України Андрій Шипко.

По завершенні офіційної частини заходу та покладання квітів, духовенство міста звершило подячний молебень, а також літію по загиблим воїнам-визволителям. Очолив богослужіння благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак.