15.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято в храмі святих благовірних князів Бориса і Гліба.

sviatux_borusa_i_gliba009В день пам’яті перенесення мощей благовірних князів руських Бориса і Гліба, у Святому Хрещенні Романа і Давида (1072 і 1115), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму святих благовірних князів Бориса і Гліба міста Кривого Рогу, на запрошення його настоятеля протоієрея Антонія Сухаревського.

З вітаннями зустрічали Криворізького архіпастиря вихованці недільної школи храму та чисельні віруючі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак та благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак, а також священнослужителі міста Кривого Рогу та Широківського району.

За богослужінням молився голова Інгулецької районної в місті Кривому Розі ради Жеребило Сергій Васильович.

sviatux_borusa_i_gliba010На Малому вході Високопреосвященніший владика, з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму святих князів страстотерпців Бориса і Гліба протоієрея Антонія Сухаревського Митрою. Також Архіпастир відзначив наступними церковними нагородами: наперсним хрестом настоятеля Свято-Успенського храму м. Кривий Ріг (с. Зелене) ієрея Вадима Краснова, та камилавкою – настоятеля храму святих апостолів Петра і Павла с. Карпівка Широківського району ієрея Святослава Короновського.

За Божественною Літургією Високопреосвященніший владика, разом із співслужившим йому духовенством, підніс особливі молитовні прохання про мир в Україні та за єдність Святої Православної Церкви.

По запричасному вірші зі словом повчання до богомольців звернувся настоятель храму на честь Казанської ікони Божої Матері м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Беденко

Чисельні богомольці цього дня приступили до таїнств сповіді та Святого Причастя.

Після відпусту Літургії відбувся хресний хід та молебень святим благовірним князям страстотерпцям Борису і Глібу.

По завершенні богослужіння, Митрополит Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським словом. Архіпастир привітав отця настоятеля з престольним святом та з високою церковною нагородою, побажавши йому Божої допомоги і в подальшому пастирському служінні.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею