14.05.2019 р., Київ-Почаїв. Представники Молодіжного відділу Криворізької єпархії приймають участь у щорічному велопаломництві.

VelopalomnyctvoБлаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив паломників велопробігу з Києва до Почаєва. Метою цьогорічного велопаломництва є заклик до міжконфесійного миру в Україні та популяризація здорового способу життя серед молоді.

Вже традиційно, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, в  велопаломництві приймають участь також представники Молодіжного відділу Криворізької єпархії Української Православної Церкви.

Паломники відвідають такі святині України, як жіночий монастир на честь св. Анастасії Римлянині в м. Житомир, Троїцький жіночий монастир у м. Корець, храм св. Георгія Побідоносця в м. Дубно та Свято-Успенська Почаївська Лавра.

Ініціатором велопаломництва з Києва до Почаєва ще 4 роки тому виступила столична парафія на честь Феодора Освяченого. До цієї ініціативи долучилися Місіонерський відділ УПЦ, Паломницький Центр УПЦ, Архітектурний відділ УПЦ, Відділ у справах молоді УПЦ та інші.