19.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Kaf_sobor003В Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Напередодні недільного дня Високопреосвященніший владика молився за вечірнім богослужінням в тому ж кафедральному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому архієрею співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я.

По запричастному вірші зі словом проповіді до богомольців звернувся клірик кафедрального собору протоієрей Олександр Горовенко.

При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових від руки правлячого Архієрея.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Звершивши молебний спів Архіпастир звернувся до своєї пастви зі словом повчальної проповіді.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею