19.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії духовно підтримав учасників в змагань з автослалому.

AvtoslalomНастоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізького району протоієрей Георгій Гецко прийняв участь у відкритті змагань з автослалому. Священик благословив учасників змагань та побажав Божої допомоги і наснаги для перемоги.

Організатором даного заходу виступила організація АВТО ФЕМЕЛІ КРИВБАС, в лиці її засновників – Дениса Таратухіна та Юлії Миронової. АВТО ФЕМЕЛІ – це автомобільний клуб, який об’єднує в собі власників та  любителів автоспорту. Дане автооб’єднання пропагує традиційні сімейні цінності, духовність та доброту. Близько п’ятдесяти учасників змагалися в різних категоріях та отримали загалом 21 призове місце.

Близько трьох тисяч глядачів різного віку вболівали за учасників змагань.

Під час змагань було проведено благодійну акцію за підтримки соціально-благодійних партнерів дитячих розважальних центрів Флай Парк та Дісней Клаб.

Священик Георгій Гецко, який водночас є духівником АВТО ФЕМЕЛІ, разом  з організаторами вручив подарункові сертифікати представнику ГО Криворізька районна організація ветеранів АТО та учасників бойових дій “З Україною в серці” Колесник Марині для дітей, батьки яких загинули чи перебувають в зоні АТО та промовив слова підтримки родинам військовослужбовців.