21.05.2019 р., с. Чкаловка, Криворізький район. Митрополит Єфрем привітав благочинного Криворізького районного благочиння з особистим ювілеєм.

Chkalovka005В день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова (98-117), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Спасо-Преображенський храм с. Чкаловка Криворізького району. Приводом для візиту Високопреосвященнішого владики послугував особистий ювілей благочинного Криворізького районного благочиння протоієрея Бориса Бабешко, котрому напередодні виповнилося 65 років.

За богослужінням молився народний депутат України Павлов Костянтин Юрійович, голова Криворізької районної ради Яценко Віталій Володимирович, а також добрий благодійник та меценат Олександр Миколайович Штилик.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський та благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак.

На Малому Вході Митрополит Єфрем за багаторічні старанні пастирські труди нагородив ювіляра – благочинного Криворізького районного благочиння, настоятеля Спасо-Преображенського храму с. Чкаловка Криворізького району протоієрея Бориса Бабешка орденом УПЦ святого Іоанна Богослова.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність Святого Православ’я.

При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень, по завершенні котрого правлячий Архієрей звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Високопреосвященніший владика привітав отця Бориса з його 65-річчям та побажав міцного здоров’я, наснаги і Божого благословіння в подальшому пастирському служінні.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Дивитись галерею