23.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем прийняв участь в урочистостях з нагоди 50-річчя від дня утворення Тернівського району міста.

Yuviley_Ternivskogo_rayonu23 травня 1969 року вийшов Указ Президії Верховної Ради Української РСР № 176 «Про утворення районів в окремих містах Української РСР», відповідно до якого в місті Кривому Розі за рахунок частини території Жовтневого району був утворений Тернівський район. Сьогодні ж найпівнічніший район Кривого Рогу вже святкує свій 50-річний ювілей.

Урочистості пройшли в ПК «Північний» на мікрорайоні Даманський. Привітати мешканців району прибули Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, народні депутати України, заступники міського голови, голови районних у місті рад, ветерани, керівники підприємств, установ, закладів, видатні люди району та міста.

Високопреосвященніший владика звернувся з промовою до присутніх криворіжців та нагородив за сумлінну працю, допомогу в будівництві та розвитку храмів в Тернівському районі та з нагоди 50-ї річниці від дня утворення Тернівського району голову Тернівської районної в місті ради Солод Віталія Михайловича медаллю Криворізької Єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких І ст., директора ТОВ «ПІВНІЧАВТО», депутата Криворізької міської ради Богатирьова Андрія Валерійовича медаллю Криворізької Єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких ІІ ст., а також технічного директора ТОВ «Кривбас Белаз Сервіс», депутата Криворізької міської ради Кліміна Олега Володимировича медаллю Криворізької Єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких ІІ ст.

Також Високопреосвященніший владика відзначив благословенними Архієрейськими грамотами начальника ГТЦ-1 ПРАТ «Північний ГЗК» Тирлич Сергія Павловича, начальника ГТЦ-2 ПРАТ «Північний ГЗК», депутата Тернівської районної у місті ради Гараж Геннадія Станіславовича та начальника автомобільного цеху ПРАТ «Північний ГЗК» Сергєєва Ігоря Сергійовича.

Високопреосвященніший владика благословив учасників урочистого заходу та побажав процвітання Тернівському району.