25.05.2019 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив подячний молебень на честь Дня Міста Кривого Рогу.

den_mista001Традиційно, в День Міста Митрополит  Криворізький  та Нікопольский Єфрем разом з духовенством звершив подячний молебень в Спасо – Преображенському кафедральному соборі. Помолитися спільно з правлячим архієреєм прибули Криворізький міський Голова Вілкул Юрій Григорович та народні депутати.

В кінці молебню Митрополит Єфрем підніс до Бога подячну молитву за благостояння Кривого Рогу.

По закінченні молебню, правлячий архієрей звернувся до богомольців із проповіддю на тему «Вдячність – як велика чеснота перед Богом». Після слова Митрополита Єфрема, Криворізький міський Голова Вілкул Юрій Григорович звернувся до присутніх із промовою, по закінченні котрої, всі присутні вклонилися святиням що зберігаються в головному храмі нашого міста.

Дивитись галерею